خدمات مانی گرام
کمپانی مانی گرام شرکتی امریکایی و بین المللی می باشد که فعالیت خود را از سال 1940 میلادی تحت عنوان شرکتی برای ارائه خدمات شبکه و همینطور خدمات مسافرتی و گردشگری آغاز کرد و سپس برای راحتی و آسایش مسافران فعالیتهای خود را همانند کمپانی وسترن یونیون بصورت بین المللی گسترش داد. اکنون شما در هر کجای دنیا که باشید می توانید با استفاده از سرویسهای مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه به دوستان و نزدیکان خود (بدون داشتن حساب بانکی) پول ارسال و یا دریافت کنید. فعالیت این شرکت مالی، از همان ابتدا با استقبال بسیاری از جانب اکثر کشورهای دنیا مواجه شد. این کمپانی بین المللی در اکثر کشورهای دنیا و اکثر بانکهای معتبر دنیا دارای نمایندگی معتبر می باشد.

طریقه ارسال حواله از ایران با مانی گرام

برای اینکار کافیست تا مشخصات فرد گیرنده را طبق مندرجات پاسپورت به همراه مبلغ مورد نظر به دلار امریکا برای ما ارسال نمائید. پس از دریافت مبلغ و مشخصات گیرنده یک کد امنیتی ده رقمی به همراه اطلاعات فرستنده وجه برای شما ارسال می شود. سپس فرد گیرنده وجه می تواند با در دست داشتن گذرنامه (پاسپورت) خود به هر یک از نمایندگان مانی گرام در شهر خود مراجعه کرده و با ارائه کد امنیتی و اطلاعات مربوطه به سادگی پول خود را (به واحد همان کشور) دریافت نماید.

 

فرق ارسال پول از طریق مانی گرام با ارسال پول از طریق حواله بانکی چیست ؟

ارسال از طریق مانی گرام بسیار سریع تر از حالت بانکی بوده و به این ترتیب پول ارسالی مشمول قوانین دست و پاگیر بانکهای رابط نخواهد شد و مستقیما و بدون هیچ دردسری به مشتری و یا دوستان شما ارسال خواهد شد. تنها عیبی که این سرویس نسبت به سرویس ارسال بانکی دارد گرانتر بودن آن است. به این صورت که برای ارسال هر 1000 دلار مشتری باید حدود 80 دلار بر مبلغ مورد نظر اضافه نماید ولی در حالت ارسال بانکی، این هزینه کاهش خواهد یافت که بستگی به بانک مقصد دارد. ولی در کل اگر در ارسال پول عجله دارید و یا از عدم ارسال آن بدست گیرنده واهمه دارید، ما مانی گرام را به شما پیشنهاد میکنیم.

فرق ارسال پول از طریق مانی گرام با ارسال پول از طریق وسترن یونیون چیست ؟

نحوه عملکرد و سرویس دهی هر دو تقریبا یکی میباشد. با این تفاوت که هر کدام شرکت هایی متفاوت هستند و نرخ قیمت متفاوتی دارند ولی درصد استقبال از سرویس شرکت وسترن یونیون بسیار بیشتر و گسترده تر می باشد. اما در صورتیکه گیرنده شما مانی گرام را پشتیبانی میکند، بهتر است از مانی گرام استفاده کنید زیرا نسبت به رقیب خود وسترن یونیون ارزانتر می باشد.


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فارس پی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.