حواله ارز وسترن یونیون یکی از بهترین و محبوب ترین خدمات این شرکت است.  مقر شرکت وسترن یونیون هم اکنون در مریدین کلرادو ایالات متحده آمریکا است. حواله ارز، یکی از بهترین و محبوب ترین خدمات این شرکت است. از طریق این خدمت، شما قادر هستید که مقداری ارز را از کشور خودتان به یک کشور دیگر برای فرد مشخصی حواله کنید.

برای انتقال وجه باید مبلغ خود و دیگر اطلاعات اعم از نام گیرنده و … را داشته باشید، طرف گیرنده باید ابتدا با در دست داشتن پاسپورت خود و کد امنیتی به یک شعبه این شرکت مراجعه کند. سپس آن را ارائه کرده و فرم را با مشخصات فردی خویش پر می کند. پس از انجام این مراحل مبلغ حواله شده را تحویل خواهد گرفت.

ادامه ...

کمپانی مانی گرام شرکتی امریکایی و بین المللی می باشد که فعالیت خود را از سال 1940 میلادی تحت عنوان شرکتی برای ارائه خدمات شبکه و همینطور خدمات مسافرتی و گردشگری آغاز کرد و سپس برای راحتی و آسایش مسافران فعالیتهای خود را همانند کمپانی وسترن یونیون بصورت بین المللی گسترش داد. اکنون شما در هر کجای دنیا که باشید می توانید با استفاده از سرویسهای مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه به دوستان و نزدیکان خود (بدون داشتن حساب بانکی) پول ارسال و یا دریافت کنید. فعالیت این شرکت مالی، از همان ابتدا با استقبال بسیاری از جانب اکثر کشورهای دنیا مواجه شد. این کمپانی بین المللی در اکثر کشورهای دنیا و اکثر بانکهای معتبر دنیا دارای نمایندگی معتبر می باشد.شما در هر کجای دنیا که باشید می توانید با استفاده از سرویس های مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه به دوستان و نزدیکان خود پول ارسال و یا دریافت کنید. ارسال از طریق مانی گرام بسیار سریع تر از حالت بانکی بوده و به این ترتیب پول ارسالی مشمول قوانین دست و پاگیر بانکهای رابط نخواهد شد و مستقیما و بدون هیچ دردسری به مشتری و یا دوستان شما ارسال خواهد شد.
ادامه ...

 

این شرکت یک سیستم برای پرداخت نقدی و غیر نقدی است که مقر آن در کشور روسیه می باشد. شرکت Zolotaya Korona  در سال 1994 تشکیل شد. این شرکت یک سیستم برای پرداخت نقدی و غیر نقدی است که مقر آن در کشور روسیه می باشد.

شرکای این سیستم 220 بانک از 75 منطقه مختلف روسیه، کشور های عضو) CIS ارمنستان، آذربایجان، قزاقزستان، قرقیزستان، مولداوو، بلاروس، روسیه، تاجیکستان، ازبکستان، ترکمنستان، اوکراین) و دیگر کشور ها می باشند.

ادامه ...


 

 

سندولیو یک شبکه انتقال پول در سوئیس می باشد که در این زمان در 69 کشور و بیش از 104000 نقطه خدمات مالی انجام میدهد. معمولا وجه ارسالی از این طریق ظرف مدت 48 ساعت به دست گیرنده خواهد رسید.

جالب است که سندولیو برای هر انتقال پول، مبلغ 10 سنت را برای کمک به پروژه های خیرخواهانه اش در نظر خواهد گرفت.


ادامه ...

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فارس پی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.