ساخت اکانت دولوپر اپل

اگر شما یک برنامه نویس ios هستید و نیاز دارید اکانت دولوپر اپل داشته باشید، فارس پی میتواند این اکانت را برای شما بسازد. برای داشتن این اکانت بعد از ساختن اپل آیدی، میبایست به عنوان یک برنامه نویس یا همان Developer در اپل ثبت نام کنید. برای اینکه بخواهید به عنوان یک فرد صاحب اکانت دولوپر، یک برنامه را در App Store قرار بدهید، لازم است پیش از هر کاری حق اشتراک سالیانه‌ای معادل ۹۹ دلار آمریکا (بدون در نظر گرفتن مالیات) به کمپانی اپل پرداخت کنید، که این کار هم با توجه به مشکلات تحریم‌های بانکی و عدم دسترسی به کارت‌های بانکی بین‌المللی چندان ممکن نیست. اگر هم برنامه‌ای را در این Store‌ قرار بدهید و قصد درآمدزایی از آن داشته باشید، با مشکل دریافت درآمد و همچنین نقد کردن درآمد ارزی خود روبرو خواهید بود. پس به عنوان یک توسعه دهنده در ایران از جانب کمپانی اپل با محدودیت‌های زیادی روبرو هستید.

فارس پی درنظر دارد جهت رشد و توسعه این فناوری در ایران، با عزیزانی که در این زمینه فعالیت میکنند و قادر به ساخت اکانت دولوپر اپل نیستند، همکاری نماید.

 

برای این کار نیاز است تا مراحل زیر را انجام دهید:

۱-  یک ایمیل جدید در جیمیل یا یاهو بسازید و پسورد آن را در اختیار ما قرار دهید. دقت کنید که ایمیل حتما جدید باشد و هیچ ایمیلی دریافت یا ارسال نکرده باشد.
۲- تصویراسکن رنگی پاسپورت معتبر خودتان را برای ما ارسال کنید. (در برخی موارد اپل درخواست مدرکی برای تایید شناسایی فرد دارد)
۳- در سایت درخواست خود را ثبت کنید.
۴- هزینه انجام این کار را که مبلغ 150 دلار است به ریال بپردازید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فارس پی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.